تلویزیون سری 7 مدل XT770 ایکس‌ویژن
loader

تلویزیون سری 7 مدل XT770 ایکس‌ویژن سایز 32

xvision 7 Series XT770 TV 32"

2 نفر برای این محصول رای داده اند.

تلویزیون سری 7 مدل XT770 ایکس‌ویژن سایز 32

xvision 7 Series XT770 TV 32"

2 نفر برای این محصول رای داده اند.

توضیحات تکمیلی

اطلاعات فنی

گارانتی مادیران

نظرات کاربران

توضیحات محصول۱

تلویزیون سری 7 مدل XT770 ایکس‌ویژن

یکی از محصولات جدید ایکس ویژن تلویزیون سری 7 مدل XT770 است که با توجه به قابلیت ها و ابعاد کوچکی که دارد به یکی از محصولات پر کاربرد تبدیل شده است. وضوح تصویر تلویزیون سری 7 مدل XT770 ایکس‌ویژن HD بوده که با در نظر گرفتن سایز 32 اینچی و ابعاد کوچک این تلویزیون ، وضوح مناسبی برای تماشای تصاویر و محتواهای موجود می باشد. پنل تلویزیون سری 7 مدل XT770 ایکس ویژن  LED است .همچنین این تلویزیون دارای تیونر دیجیتال داخلی و همچنین اتصالاتی همچون USB  ،HDMI، D-SUB است.

تلویزیون سری 7 مدل XT770 ایکس‌ویژن
پنل LED و وضوح تصویر HD مناسب سایز 32 اینچ

پنل LED و وضوح تصویر HD مناسب سایز 32 اینچ

تلویزیون سری 7 مدل XT770 ایکس‌ویژن دارای وضوح تصویر  HD است که با توجه به پنل LED و ابعاد کوچک این تلویزیون، وضوح تصویری مناسب برای تماشای تصاویر و محتوا می باشد.

اتصالات و عدم نیاز به خرید گیرنده دیجیتال

تلویزیون سری 7 مدل XT770 ایکس‌ویژن دارای یک درگاه D-SUB ، یک درگاه USB.02 و 2 درگاه HDMI  است ، از همین روی اتصال انواع دستگاه خارجی همچون کامپیوتر ، هارد اکسترنال ، فلش  و کنسول های بازی را به تلویزیون مدل XT770  ایکس ویژن فراهم است.

اتصالات تلویزیون سری 7 مدل XT770 ایکس‌ویژن

جمع بندی

تلویزیون سری 7 مدل XT770 ایکس‌ویژن یکی از محصولات کوچک و کاربردی این برند است که بسیار پر طرفدار شده است. دلیل آن ویژگی‌ها و امکانات متنوع تلویزیون مدل XT770 ایکس‌ویژن است . وضوح تصویر HD که در تلویزیون های 32 اینچ بهترین وضوح محسوب می شود در کنار برخورداری از پنل LED که کیفیت تصویری فوق العاده ارائه میدهد از ویژگی های این تلویزیون است. تلویزیون سری 7 مدل XT770 ایکس‌ویژن دارای تیونر دیجیتال داخلی بوده و نیازی به خرید گیرنده دیجیتال مجزا نیست . اتصالات HDMI ، D-SUB, USB نیز امکان اتصال انواع لوازم جانبی را فراهم می‌کند.

warranty

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.

ارسال نظر

برای ارسال نظر باید قسمت های ستاره دار را پر کنید.

*
*

سوالات متداول

برای پرش، قفل کردن برنامه ها یا افزودن کانال مورد نظر به فهرست کانال های مورد علاقه و حذف کردن از کلیدهای رنگی دستگاه کنترل استفاده کنید و توسط دکمه میانی (OK) اقدام به جابه جایی کانال های تلویزیون نمایید.

بیشتر بخوانید ...

تلویزیون‌های جدید با گیرنده‌های دیجیتال نسبت به تلویزیون‌های قدیمی با گیرنده‌های آنالوگ، در زمان تعویض کانال با کمی تاخیر کار می‌کنند. علت این تاخیر در کانال های تلویزیون از سمت فرستنده (صدا و سیما) است و در نقاط مختلف هم عدد این تاخیر متفاوت است. همچنین مقدار حجم محتوا براساس کیفیت آن بر این امر تاثیر می گذارد.

مطمئن شوید که در منوی Setup ، عملکرد Off Timer زمان خاموش
شدن ( روی On )فعال تنظیم نشده باشد. عملکرد Sleep Timer تایمر خواب فعال نشده باشد.چنانچه به مدت 10 دقیقه سیگنالی از ورودی دریافت نشود، تلویزیون
به طور خودکار خاموش می شود. در صورت متصل بودن کامپیوتر به تلویزیون، تنظیم های مصرف برق
کامپیوتر را کنترل کنید. از اتصال صحیح کابل برق تلویزیون به پریز برق اطمینان حاصل کنید.