ایکس ویژن با ضمانت و گارانتی مادیران

خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان ایکس ویژن در طی سال‌ها فعالیت این برند، از طریق پوشش گسترده شبکه خدمات پس از فروش مادیران در سراسر ایران با بیش از 50 سال سابقه و نامی خوش در این صنعت، پشتوانه‌ای برای یک خرید راحت و آسوده محسوب می‌شود. ایکس ویژن خود را متعهد می‌داند از ابتدای مسیر، در انتخاب و خرید محصول تا نگهداری و مراحل پس از فروش، همواره در کنار مشتریان و همراهان خود باشد.
خانواده بزرگ ایکس ویژن همواره باور دارد رسیدن به موفقیت اتفاقی نیست و پیشرفت و شکوفایی این برند بدون تداوم رضایت همراهان آن رقم نخواهد خورد. به همین منظور با تمرکز بر بهبود خدمات خود و جلب رضایت مشتریان، سعی در حفظ آرامش خاطر و اعتماد مصرف‌کنندگان دارد.

خدمات و پشتیبانی ایکس ویژن

ارتباط سالیانه با بیش از 250 هزار مشتری سازمانی و شخصی، ارائه بیش از 600 هزار خدمات پس از فروش به مشتریان در هر سال، توزیع سالیانه بیش از 500 هزار کالا در شبکه نمایندگی فروش و توزیع سالیانه بیش از 35 هزار کالا به صورت تحویل مستقیم به مشتریان در شبکه فروش زنجیره‌ای از اقداماتی است که ایکس ویژن با پشتیبانی واحد خدمات پس از فروش و گارانتی مادیران در جهت تامین آسایش همراهان خود انجام می‌دهد.
7 مرکز خدمات ویژه استانی در شهرهای تهران، کرج، تبریز، مشهد، اهواز، رشت و اصفهان همگی در تلاشند تا از مصرف‌کنندگان محصولات ایکس ویژن در نقاط مختلف کشور حمایت کنند. همچنین سالانه بالغ بر 6600 کد و بیش از 70 هزار قطعه یدک در راستای رفع نیاز مشتریان تولید و عرضه می‌شود. فعالیت تعداد 738 نماینده خدمات پس از فروش در حوزه محصولات صوتی تصویری و لوازم خانگی نیز دلیلی است تا بتوان در هر نقطه از کشور با آسودگی خاطر از محصولات ایکس ویژن استفاده کرد.
علاوه بر آن، ایکس ویژن در تلاش است با وجود 6 مرکز توزیع کالا در شهرهای تهران (شادآباد – شورآباد و صفادشت)، کرج (بهارستان)، مشهد و اصفهان، توزیع محصولات خود به سرتاسر نقاط کشور را در سریع‌ترین و راحت‌ترین حالت ممکن میسر کند.

 

رضایت مشتریان

گروه مادیران در راستای تامین و ارتقاء رضایتمندی مشتریان خود، نظرات و انتقادات و پیشنهادات مشتریان را جمع آوری میکند تا بتواند در راه بهبود فعالیت های خود قدم بردارد. شما می توانید ازطریق این صفحه نظر خود را ثبت کرده و سپس پیگیری کنید.

خدمات پس از فروش

هدف اصلی مادیران، جلب اعتماد و رضایت واقعی مشتریان است. اولویت ما حفظ اعتبار و تصویر برند مادیران از طریق خدمات در 7 شعبه خدمات پس از فروش استانی بیش از 700 مرکز مجاز خدمات در سراسر کشور است.

سوالات متداول

ایکس ویژن یکی از برندهای معتبر ایرانی در زمینه تولید لوازم الکترونیکی مصرفی است که تمام مراحل تولید محصولاتش از ابتدا تا انتها را در ایران به سرانجام می‌رساند.

بیشتر بخوانید ...

ایکس ویژن در سال 1385 پس از سالها فعالیت شرکت مادیران و کسب تجربه در زمینه IT و ماشین‌های اداری، متولد شد تا با گسترش خطوط تولید، فعالیت این شرکت در راستای تولید محصولات صوتی و تصویری آغاز شود.

بیشتر بخوانید ...

برند ایکس ویژن که در گذشته با تولید مانیتور، مسیر خود را آغاز کرده بود در ادامه با دو زیر مجموعه صنایع الکترونیک و لوازم خانگی به فعالیت خود ادامه می‌دهد. در صنایع الکترونیک محصولاتی مانند مانیتور و تلویزیون و در لوازم خانگی ایکس ویژن محصولاتی همچون ماشین لباسشویی و یخچال تولید می‌شود.