افزایش 40 درصدی تولید تلویزیون ایکس ویژن با ظرفیت 500 هزار ماژول
loader

مراسم افتتاحیه خط تولید جدید تلویزیون ایکس ویژن

به گزارش روابط عمومی مادیران در حاشیه مراسم افتتاحیه خط تولید ماژول تلویزیون ایکس ویژن، امیر حسین مرتضائیان مدیرعامل شرکت صنایع الکترونیک مادیران در جمع خبرنگاران با اشاره به سرمایه گذاری این مجموعه بورسی گفت: امروز با تلاش مهندسان و پرسنل مجموعه، خط تولید صفحه نمایش تلویزیون ایکس ویژن با سرمایه‌گذاری ۷ میلیون دلار به بهره‌برداری رسید.

مرتضائیان در حاشیه این مراسم گفت: خط تولید جدید تلویزیون ایکس ویژن دارای ظرفیت اسمی ۵۰۰ هزار ماژول در سال بوده و در مرحله اول برای ۶۵ نفر اشتغال زایی مستقیم ایجاد کرده است.

افتتاح خط تولید جدید تلویزیون ایکس ویژن

امیرحسین مرتضاییان با تاکید بر اینکه تلاش میکنیم جزو اولین‌های تولید تلویزیون در کشور باشیم، افزود: امیدوارم با راه اندازی خط ساخت ماژول در ایران در ماه‌های آینده تولید تلویزیون ایکس ویژن در شرکت صنایع الکترونیک مادیران ۴۰ تا ۵۰ درصد افزایش یابد و بتوانیم محصولی با قیمت رقابتی و کیفیت بالاتر به بازار ارائه کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: در بازار تلویزیون برند های ایکس ویژن و تی سی ال سهم اول را در بازار دارند و امروز با افتتاح خط تولید ماژول به طور کامل می توانیم نیاز بازار داخل به این محصول را در آستانه مسابقات جام جهانی تامین کنیم و با توجه به افزایش کیفیت و کمیتی که با افتتاح این خط تولید به وجود آمده برنامه های صادراتی ما آغاز خواهد شد.

مصاحبه تصویری با مدیر عامل صنایع الکترونیک مادیران

ارسال نظر

برای ارسال نظر باید قسمت های ستاره دار را پر کنید.

*
*