5 میلیون تومان تخفیف به همراه یک جایزه هیجان انگیز!

تلویزیون 55 اینچ سری 7 ایکس ویژن

از تاریخ 25 آبان 1401 با مراجعه به سایت ایکس ویژن یا نمایندگی های مجاز فروش، تلویزیون 55 اینچ سری 7 ایکس ویژن را با تخفیف ویژه 5 میلیون تومانی بخرید. شما با خرید آنلاین این محصول از سایت ایکس ویژن می توانید در قرعه کشی یک دستگاه PS5 نیز شرکت کنید. شرایط شرکت در قرعه کشی را در انتهای همین صفحه بخوانید.
خرید تلویزیون 55 اینچ با تخفیف
سری 7 ایکس ویژن
تماشای ویدیوهای بیشتر در آپارات دانلود کاتالوگ

تلویزیون 55 اینچ سری 7 ایکس ویژن یک انتخاب تمام عیار

تلویزیونی فراتر از انتظار

کیفیت تصویر UHD 4K

تلویزیون 55 اینچ سری 7 ایکس ویژن با کیفیت تصویرULTRA HD 4K نهایت واقعیت تصویر را به چشمان شما هدیه می کند. بیش از 8 میلیون پیکسل، جزئیات تصویر این محصول را به نمایش می گذارد.

تکنولوژی HDR 10

افزایش کنتراست تصویر با تکنولوژی HDR 10 تلویزیون 55 اینچ سری 7 ایکس ویژن به اوج خود می رسد. روشن تر شدن نقاط روشن و تیره تر شدن نقاط تیره در نمایش تصویر، شکوه واقعیت را رقم می زند.

اندروید 11

تلویزیون 55 اینچ سری 7 ایکس ویژن مجهز به اندروید ورژن 11 است. هر آنچه از بازی و سرگرمی، تماشای آنلاین فیلم، نصب اپلیکیشن و در نهایت، هوشمندی یک دستگاه بخواهید در این محصول خواهید یافت.

پنل IPS

در هر زاویه ای که نسبت به تلویزیون 55 اینچ سری 7 ایکس ویژن نشسته باشید تصاویر را با کیفیت بالا و زمان پاسخ دهی بیشتر خواهید دید. چرا که این تلویزیون مجهز به پنل IPS است.

تکنولوژی WIFI Screen Mirror

به راحتی موبایل را به تلویزیون وصل کنید. تلویزیون 55 اینچ سری 7 ایکس ویژن مجهز به قابلیت WIFI Screen Mirror است. با این تکنولوژی محتوای موبایل روی تلویزیون قابل نمایش است.

ریموت کنترل یا موس کامپیوتری؟

بر روی ریموت کنترل تلویزیون 55 اینچ سری 7 ایکس ویژن، دکمه ای برای تبدیل شدن به حالت موس کامپیوتری تعبیه شده که حرکت در صفحات مختلف تلویزیون را آسان تر می کند.

مشاهده بیشتر

شرکت در قرعه‌کشی PS5

شرایط شرکت در قرعه کشی PS5: بعد از خرید تلویزیون 55 اینچ سری 7 ایکس ویژن، کد سفارش خرید خود را در این بخش وارد کنید تا در قرعه کشی PS5، شما برنده باشید.

مشخصات خرید خود را وارد کنید

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد

این شناسه خرید قبلا به ثبت رسیده است.