5 میلیون تومان تخفیف به همراه یک جایزه هیجان انگیز!

تلویزیون هوشمند XCU715 ایکس ویژن

فقط از تاریخ 25 آبان تا 25 آذر 1401 فرصت دارید تا با مراجعه به سایت ایکس ویژن یا نمایندگی های مجاز فروش، تلویزیون هوشمند XCU715 ایکس ویژن را با تخفیف ویژه 5 میلیون تومانی بخرید. شما با خرید آنلاین این محصول از سایت ایکس ویژن می توانید در قرعه کشی یک دستگاه PS5 نیز شرکت کنید. شرایط شرکت در قرعه کشی را در انتهای همین صفحه بخوانید.
خرید تلویزیون 55 اینچ با تخفیف
55XCU715
تماشای ویدیوهای بیشتر در آپارات دانلود کاتالوگ

تلویزیون هوشمند XCU715 ایکس ویژن یک انتخاب تمام عیار

تلویزیونی فراتر از انتظار

کیفیت تصویر UHD 4K

تلویزیون هوشمند XCU715 ایکس ویژن با کیفیت تصویرULTRA HD 4K نهایت واقعیت تصویر را به چشمان شما هدیه می کند. بیش از 8 میلیون پیکسل، جزئیات تصویر این محصول را به نمایش می گذارد.

تکنولوژی HDR 10

افزایش کنتراست تصویر با تکنولوژی HDR 10 تلویزیون XCU715 ایکس ویژن به اوج خود می رسد. روشن تر شدن نقاط روشن و تیره تر شدن نقاط تیره در نمایش تصویر، شکوه واقعیت را رقم می زند.

اندروید 11

تلویزیون هوشمند XCU715 ایکس ویژن مجهز به اندروید ورژن 11 است. هر آنچه از بازی و سرگرمی، تماشای آنلاین فیلم، نصب اپلیکیشن و در نهایت، هوشمندی یک دستگاه بخواهید در این محصول خواهید یافت.

پنل IPS

در هر زاویه ای که نسبت به تلویزیون XCU715 ایکس ویژن نشسته باشید تصاویر را با کیفیت بالا و زمان پاسخ دهی بیشتر خواهید دید. چرا که این تلویزیون مجهز به پنل IPS است.

تکنولوژی WIFI Screen Mirror

به راحتی موبایل را به تلویزیون وصل کنید. تلویزیون هوشمند XCU715 ایکس ویژن مجهز به قابلیت WIFI Screen Mirror است. با این تکنولوژی محتوای موبایل روی تلویزیون قابل نمایش است.

ریموت کنترل یا موس کامپیوتری؟

بر روی ریموت کنترل تلویزیون هوشمند XCU715 ایکس ویژن، دکمه ای برای تبدیل شدن به حالت موس کامپیوتری تعبیه شده که حرکت در صفحات مختلف تلویزیون را آسان تر می کند.

مشاهده بیشتر

شرکت در قرعه‌کشی PS5

شرایط شرکت در قرعه کشی PS5: بعد از خرید تلویزیون XCU715 ایکس ویژن، کد سفارش خرید خود را در این بخش وارد کنید تا در قرعه کشی PS5، شما برنده باشید.

مشخصات خرید خود را وارد کنید

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد

این شناسه خرید قبلا به ثبت رسیده است.