loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

یخچال و فریزر چهار درب ایکس ویژن مدل TF540 AGD رنگ تیتانیوم

X.Vision TF540 AGD 4 Door Refrigerator

9 نفر برای این محصول رای داده اند.
ارسال نظر

یخچال و فریزر چهار درب ایکس ویژن مدل TF540 AGD رنگ تیتانیوم

X.Vision TF540 AGD 4 Door Refrigerator

9 نفر برای این محصول رای داده اند.
ارسال نظر
  • تکنولوژی ها
tag
کالای همراه:

tag 36 ماه گارانتی مادیران
tag موجود در انبار

توضیحات تکمیلی

اطلاعات فنی

گارانتی مادیران

نظرات کاربران

توضیحات محصول۱

یخچال و فریزر مدل TF540

جادارتر از هر یخچال دیگر

یخچال فریزر مدل TF540 از سری پر طرفدار یخچال فریزر های چهار درب 4 Door ایکس ویژن است. ظرفیت دستگاه 541 لیتر است. طراحی این دستگاه به گونه ای است که فضای بزرگی را برای ذخیره سازی مواد غذایی داراست این محصول دارای 2 طبقه و 2 کشوی شیشه ای مقاوم در قسمت یخچال و 6 کشوی جادار و کاربردی در قسمت فریزر است. از مزایای این دستگاه که موجب راحتی بیشتر در باز و بسته کردن درب دستگاه میشود دستگیره های محصول می باشد که به صورت توکار طراحی شده اند.

گردش هوای خالص با فناوری AAT

مدل TF540 مجهز به فناوری AAT است. این فناوری موجب آزاد سازی دائم یون های منفی در فضای یخچال می شود به طوریکه از سنگ تورمالین به عنوان ماده خام در بدنه یخچال استفاد می گردد. این یونها به کمک گردش هوای سرد در فضای یخچال جریان پیدا می کنند و طی این گردش موجب از بین رفتن گرد و غبار، باکتری ها و بوی نا مطبوع موجود در فضای یخچال می شوند. گردش این یونها علاوه بر حفظ تازگی مواد غذایی مصرف انرژی را نیز به حداقل می رساند.

سفر با خیال آسوده، عملکرد تعطیلات

این ویژگی برای زمانی که شما قصد خروج طولانی مدت از منزل و یا رفتن به سفر را دارید بسیار مناسب است. با فعال کردن این عملکرد فرآیند سرماسازی در یخچال کاهش پیدا کرده و گردش هوای سرد در آن به حداقل می رسد ، بنابراین دمای فضای یخچال بالا می رود و باید مواد غذایی فاسد شدنی از یخچال خارج شود. این درحالی است که بخش فریزر دستگاه در حال کارکردن است و تغییری در دمای آن ایجاد نمیشود. استفاده از این ویژگی تا حد زیادی به کاهش مصرف انرژی کمک می کند.

به تازگی روز اول با فناوری گردش هوای چندگانه

در این فناوری، گردش هوای سرد از طریق دریچه هایی که در فاصله 10 میلیمتری زیر طبقات یخچال تعبیه شده اند، صورت می گیرد که موجب می شود هوای فضای داخلی و محصولاتی که در قفسه های مختلف نگهداری می شوند بصورت یکنواخت خنک شوند و تازه بمانند.

سرمایش و انجماد سریع

با استفاده از ویژگی سرمایش سریع (Super Cooling) در مدت زمان کوتاهی دمای داخل یخچال تا 2 درجه سانتیگراد کاهش یافته و با کمک ویژگی انجماد سریع (Super Freezing) دمای فضای داخلی فریزر در کمتر از 2 ساعت به 24- درجه می رسد. این کاهش دما کمک می‌کند تا مواد غذایی به سرعت سرد و یا فریز شوند، تازگی آنها باقی بماند و ارزش غذایی آنها حفظ شود. این دو ویژگی تاثیر بسزایی در کاهش مصرف انرژی دارند زیرا پس از اینکه مواد غذایی جدید به دمای یخچال و فریزر رسیدند مجددا تنظیمات دمای بخش یخچال و فریزر به حالت قبل بر می گردد.

تنوع رنگی جذاب

مدل TF540 در چهار رنگ سفید، استیل، نقره ای مات و تیتانیوم تولید می شود که با هر سلیقه و دکوراسیون آشپزخانه ای هماهنگ می شود.

فضای جادار و طبقات مقاوم

طراحی این مدل یخچال فریزر به گونه ای است عاوه بر زیبای ظاهری ، بسیار بزرگ و جادار می باشد. همچنین کیفیت بالای طبقات و کشوهای دستگاه موجب مقاومت آن در مقابل تغییرات دمایی است.

warranty

36 ماه گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 36 ماه می باشد.

ارسال نظر

برای ارسال نظر باید قسمت های ستاره دار را پر کنید.

*
*

برای ثبت اطلاع رسانی از موجودی محصول، لطفا شماره موبایل خود را از قسمت حساب کاربری تکمیل کنید.