loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

یخچال و فریزر ساید بای ساید ایکس ویژن مدل TS550 AGD رنگ تیتانیوم

X.Vision TS550 ASD Side by Side Refrigerator

3 نفر برای این محصول رای داده اند.
ارسال نظر

یخچال و فریزر ساید بای ساید ایکس ویژن مدل TS550 AGD رنگ تیتانیوم

X.Vision TS550 ASD Side by Side Refrigerator

3 نفر برای این محصول رای داده اند.
ارسال نظر
  • تکنولوژی ها
tag
کالای همراه:

tag 36 ماه گارانتی مادیران
tag موجود در انبار

توضیحات تکمیلی

اطلاعات فنی

گارانتی مادیران

نظرات کاربران

توضیحات محصول۱

یخچال و فریزر مدل TS550

ظرفیت مناسب برای هر خانه

یخچال فریزر مدل TS550 ایکس ویژن با طراحی چشم نواز و امکانات جدید در رنگ های متنوع تولید و به بازار عرضه شده است. از ویژگی های این محصول می توان به ظرفیت 547 لیتر و امکانات مدرن، یک یخچال و فریزر ایده آل برای آشپزخانه های کوچک اشاره کرد. مدل TS550 دارای 4 طبقه شیشه ای زیبا و 1 کشوی کاربردی در قسمتهای یخچال و فریزر است.

جریان هوای هوشمند

جریان هوای در یخچال فریزر نکته ای مهم است. به کمک حرکت هوشمند چپ و راست این دریچه، هوای سرد به صورت یکنواخت داخل یخچال به گردش در می‌آید. همین امر سبب می شود تا 20% میزان بهره‌وری و سرمایش یخچال را افزایش و موجب حفظ تازگی مواد غذایی ‌شود.

چشم نواز و با کیفیت

یخچال فریزر مدل TS550 ایکس ویژن دارای پنل لمسی با کاربری بسیار آسان است که دسترسی راحت تر برای تنظیمات را برای شما فراهم می‌کند. طراحی چشم نواز آبریز دستگاه به گونه ای طراحی شده که فضای بسیار کمی از داخل درب را اشغال می کند. دستگیره ها که به صورت توکار طراحی شده اند ضمن اینکه موجب راحتی بیشتر در باز و بسته کردن درب دستگاه می شود، جلوه ای خاص به فضای آشپزخانه می بخشد.

 

به طراوت روز اول با جریان هوای چندگانه

در یخچال فریزر مدل TS550 ایکس ویژن، گردش هوای سرد از طریق دریچه هایی که در فاصله 10 میلیمتری زیر طبقات یخچال تعبیه شده اند، صورت می گیرد. به کمک این دریچه ها هوای فضای داخلی بصورت یکنواخت خنک خواهد شد و محصولاتی که در قفسه های مختلف نگهداری می شوند به یک اندازه تازه و خنک می مانند.

فناوری یخبندان Super Cooling

در کوتاهترین زمان به کمک ویژگی سرمایش سریع (Super Cooling) دمای داخل یخچال تا 2 درجه سانتیگراد کاهش یافته و با کمک ویژگی انجماد سریع (Super Freezing) دمای فضای داخلی فریزر در کمتر از 2 ساعت به 24- درجه می رسد. سوال اینجاست این کاهش دما به تازگی مواد غذایی چقدر کمک می‌کند؟ زمانی که مواد غذایی به سرعت سرد و یا فریز شوند، تازگی آنها باقی بماند و ارزش غذایی آنها حفظ می شود. پس از اینکه مواد غذایی جدید به دمای یخچال و فریزر رسیدند مجددا تنظیمات دمای بخش یخچال وز یا فریزر به حالت قبل بر می گردد. این دو ویژگی تاثیر بسزایی در کاهش مصرف انرژی دارند.

warranty

36 ماه گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 36 ماه می باشد.

ارسال نظر

برای ارسال نظر باید قسمت های ستاره دار را پر کنید.

*
*

برای ثبت اطلاع رسانی از موجودی محصول، لطفا شماره موبایل خود را از قسمت حساب کاربری تکمیل کنید.