چرا تعویض کانال های تلویزیون با تاخیر انجام می شود؟

در صورتیکه  تلویزیون قبلی شما تنها دارای گیرنده آنالوگ بوده است این نکته توجه گردد که در هنگام تعویض شبکه های تلویزیونی دیجیتال مقداری تاخیر نسبت به گیرنده های آنالوگ وجود دارد( بصورت استاندارد این تاخیر می بایست کمتر 2 ثانیه باشد) . توجه گردد این زمان مربوط به زمان تعویض کانال در یک فرکانس می باشد و هنگام تعویض کانال به فرکانس دیگر این زمان افزایش می یابد. زمان تعویض کانال در یک فرکانس به حجم اطلاعات سیگنال نیز بستگی دارد که در حال حاضر به دلیل حجم بالای اطلاعات ارسالی در هر فرکانس  توسط سازمان صدا و سیما، این زمان بیش از زمان استاندارد بوده و مورد مذکور ایراد گیرنده تلقی نمی گردد.

ارسال نظر

برای ارسال نظر باید قسمت های ستاره دار را پر کنید.

*
*

سوالات متداول

قابلیت Wi-Fi screen mirror در تلویزیون‌های ایکس ویژن باعث می‌شود برای دیدن تصاویر دلخواه‌ خود، زحمت تمرکز بر روی صفحه کوچک موبایل را نداشته باشید و به راحت‌ترین روش ممکن از امکانات گوشی‌های هوشمند روی صفحه تلویزیون استفاده کنید.
البته گاهی اوقات امکان دارد موفق به اتصال گوشی موبایل خود به تلویزیون نشوید و یا گوشی موبایل نام تلویزیون شما را برای اتصال پیدا نکند. به همین منظور جهت وصل شدن حتماٌ باید در ابتدا وارد برنامه نقطه اتصال بی‌سیم در تلویزیون خود شوید که این برنامه در قسمت هوم بار (Home Bar)و یا درقسمت وای فای (wifi)در بخش پایین آن قرار دارد. در قسمت اسمارت ویو (smart view)و یا وای فای اسکرین (wifi screen)موبایل، مجددا سرچ یا جستجو کنید و پس از شناسایی اسم تلویزیون به آن متصل شوید. پس برای اتصال حتماٌ باید وارد قسمت نقطه اتصال بی‌سیم تلویزیون بشویم.
با امتحان این راهکارها می‌توان مشکلات جزئی مربوط به اتصال موبایل به تلویزیون‌های هوشمند از طریق Wi-Fi screen mirror را برطرف کرد. اما اگر مشکل شما در تلویزیون ایکس ویژن خود متفاوت از موارد مطرح شده در این متن بود می‌توانید از طریق تماس با پشتیبانی و خدمات پس از فروش ایکس ویژن با همکاران ما در تماس باشید تا بهترین راهنمایی در اختیار شما قرار گیرد.

در شرایطی که کار با اپلیکیشن شاد برای دانش آموزان تنها روش درس خواندن است و استفاده هر روز از آن الزامیست، یکی از راحت‌ترین روش‌ها استفاده از این اپلیکیشن روی تلویزیون است. در این ویدئو روش استفاده از اپلیکیشن شاد را بر روی تلویزیون‌های هوشمند ایکس ویژن خواهید دید و می‌توانید تجربه راحت‌تری را برای درس خواندن فرزندان داشته باشید.

تلویزیون‌های هوشمند (SMART) ایکس ویژن مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و هر آنچه از کار با این سیستم عامل تصور کنید، از طریق استفاده از این تلویزیون نیز امکان‌پذیر است. در صورتی که امکان اتصال به اینترنت وجود نداشته باشد، می‌توان از قابلیت‌های این تلویزیون‌ها مانند تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی و… استفاده کرد. اما بهره‌مندی از امکاناتی مانند وب گردی، کار با اپلیکیشن‌های مختلف، خرید و پرداخت آنلاین و دسترسی به بازی و سرگرمی‌ها نیازمند اتصال به اینترنت است.