loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

به کمک ویژگی افزودن لباس در حین شستشو  (Add Garment)هیچ لباسی از شستشو جا نمی‌ماند

حتما برایتان پیش آمده که بعد از روشن کردن ماشین لباسشویی، متوجه شدید که یک یا چند تکه لباس را فراموش کرده‌اید به داخل آن اضافه کنید. درصورتی که ماشین لباسشویی شما قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو را نداشته باشد، تنها راه چاره جمع کردن مجدد لباس‌های کثیف و منتظر ماندن تا نوبت شستشوی بعدی است.

اخیرا سازندگان ماشین لباسشویی به رفع این مشکل پرداخته و امکان اضافه کردن لباس در زمان شستشو را برای برخی از مدل‌های ماشین لباسشویی فراهم کرده‌اند. این قابلیت فقط مخصوص مدل‌هایی که یک در کوچک اضافه‌ دارند، نیست. در انواع مختلف ماشین‌های لباسشویی موجود در بازار، این ویژگی می‌تواند عملکرد متفاوتی داشته باشد. برخی از مدل‌ها، مجهز به یک در کوچک در قسمت بالای در اصلی هستند که شما به راحتی می‌توانید در طول مدت زمان شستشو، لباس‌های جا مانده را به ماشین لباسشویی، اضافه کنید. در برخی مدل‌های دیگر این قابلیت با فعال کردن یک کلید بر روی پنل ماشین لباسشویی امکان پذیر می‌شود. مثلا بر روی پنل بعضی از ماشین‌های لباسشویی کلید Add Item وجود دارد.

در طراحی ماشین‌های لباسشویی ایکس ویژن، امکان فعالسازی این فناوری با کلید Pause/Play ممکن می‌شود.

برای استفاده از این فناوری، کافی‌ست کلید Pause/Stop دستگاه را برای چند ثانیه نگه‌ دارید تا پروسه شستشو متوقف شود و صبر کنید تا سطح آب پایین آمده و امکان باز کردن در دستگاه فراهم شود. بعد از باز کردن در دستگاه و اضافه کردن لباس‌ها، مجددا کلید Play/Start را بزنید تا ماشین لباسشویی به شستشو ادامه دهد. زمانیکه از این قابلیت استفاده می‌کنید حتما به این نکته توجه داشته باشید که امکان اضافه کردن لباس‌ها قبل از اولین تخلیه آب وجود دارد. مدت زمان تخلیه آب برای هر برنامه شستشو می‌تواند متفاوت باشد، بنابراین شما فرصت دارید قبل از اینکه تخلیه آب از داخل درام انجام شود، شستشو را متوقف و لباس‌ها را اضافه کنید.

به کمک ویژگی افزودن لباس در حین شستشو (Add Garment)هیچ لباسی از شستشو جا نمی‌ماند
به کمک ویژگی افزودن لباس در حین شستشو (Add Garment)هیچ لباسی از شستشو جا نمی‌ماند

بکارگیری این قابلیت، علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت و شستشوی مجدد، موجب کاهش میزان مصرف آب،‌ برق و مواد شوینده شده و در نهایت افزایش طول عمر ماشین لباسشویی می‌شود.

اگر تمایل به مطالعه بلاگ‌هایی دارید که راهکارهای خانه‌داری را به شما آموزش دهد، همین حالا کلیک کنید.

برای مشاهده ماشین‌های لباسشویی ایکس ویژن اینجا کلیک کنید یا با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ایکس ویژن از پیشنهادهای متنوع و به روز ما مطلع شوید.

ارسال نظر

برای ارسال نظر باید قسمت های ستاره دار را پر کنید.

*
*