loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

مانیتورهای 4k ایکس ویژن

یک قاب جادویی، کوچک اما کاربردی. این تعریف مناسبی برای مانیتورهای ایکس ویژن است که راحتی بیشتری به زندگی شما اضافه می‌کند. مانیتورهای ایکس ویژن در مدل‌های مختلف، با قابلیت‌ها و اندازه‌های متنوع برای انواع مصارف از جمله کاربری عمومی، طراحی، بازی‌های کامپیوتری و … در دسترس شماست تا آسایش را به خانه و محل کار خود بیاورید. مدل‌های گوناگون این مانیتورها با ویژگی‌ها و قابلیت‌های کاربردی برای نیازهای مختلف طراحی و ساخته شده اند و با توجه به نیاز خود می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

قبل از خرید بیشتر بدانید
input

از بهترین استانداردهای کیفیت تصویر در مانیتور خود بهره‌مند شوید. مانیتورهای Ultra HD 4K ایکس ویژن با وضوح تصویر هم‌سطح با پیشرفته‌ترین محصولات جهان، کیفیت را در مقابل چشمان شما معنا می‌کند. این مانیتورها برای کارها و اموری که نیازمند نمایش جزئیات و رنگ‌ها به‌صورت زنده و طبیعی است، یک انتخاب مناسب محسوب می‌شود. وجود بیش از 8 میلیون پیکسل در قاب کوچک و ظریف مانیتورهای ایکس ویژن، تجربه‌ای بی‌نظیر از کار با این محصولات را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

مانیتورهای ایکس ویژن1
گارانتی مادیران

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد . به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.و متخصصان را می طلبد