loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

مانیتورهای GAMING ایکس ویژن

یک قاب جادویی، کوچک اما کاربردی. این تعریف مناسبی برای مانیتورهای ایکس ویژن است که راحتی بیشتری به زندگی شما اضافه می‌کند. مانیتورهای ایکس ویژن در مدل‌های مختلف، با قابلیت‌ها و اندازه‌های متنوع برای انواع مصارف از جمله کاربری عمومی، طراحی، بازی‌های کامپیوتری و … در دسترس شماست تا آسایش را به خانه و محل کار خود بیاورید. مدل‌های گوناگون این مانیتورها با ویژگی‌ها و قابلیت‌های کاربردی برای نیازهای مختلف طراحی و ساخته شده اند و با توجه به نیاز خود می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

قبل از خرید بیشتر بدانید
input

برای افرادی که به دنیای گیمینگ و بازی‌های کامپیوتری علاقه دارند، داشتن یک مانیتور حرفه‌ای نیازی مهم و اساسی محسوب می‌شود. مانیتورهای GAMING ایکس ویژن با کیفیت تصویر بالا گزینه‌ای مناسب و کاربردی برای این دسته از افراد است تا هیجان در بازی را به‌ صورت مضاعف تجربه کنند. حذف لرزش و لگ در زمان بازی‌های کامپیوتری، تصاویر سریع را روان و با کیفیت نمایش می‌دهد و سرعت مورد نیاز برای نمایش گیمینگ را تامین می‌کند. با این مانیتورها حرفه‌ای ببینید و بازی کنید.

مانیتورهای ایکس ویژن1
گارانتی مادیران

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد . به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.و متخصصان را می طلبد