loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

شروع به کار و داستان شکل‌گیری هر برند از روزهایی شروع می‌شود که جرقه یک ایده تبدیل به اقدامی موثر شده و تلاش مستمر باعث پیشرفت آن برند در گذر زمان می‌شود. بیش از 15 سال پیش، ایکس ویژن با جرقه‌ای از ایده تولید محصولات با کیفیت ایرانی، راه خود را آغاز کرد و امروز تبدیل به خانواده بزرگی شد که با جلب اعتماد همراهان خود به زیر سقف خانه‌های افراد رفت. ایکس ویژن به پشتوانه سال‌ها تجربه و فعالیت حرفه‌ای مادیران، مسیر خود را در جهت پیشرفت و ارتقای کیفیت محصولات خود ادامه داده و امروز به یکی از گزینه‌های مورد اعتماد مردم تبدیل شده است.

رسیدن به کیفیت و اعتبار جهانی، هدف خانواده ایکس ویژن

شروع به کار ایکس ویژن در سال 1385 و پس از سال‌ها فعالیت موفق مادیران اتفاق افتاد و این برند با محصولات صوتی تصویری و گیرنده‌های دیجیتال پا به عرصه تولید نهاد. خانواده ایکس ویژن از شروع مسیر خود برآن بود که جایگاهی قابل اعتماد در میان کاربران پیدا کند و تبدیل به رقیبی برای برندهای بین‌المللی شود. کیفیت بالای این محصولات و همچنین وجود گارانتی مادیران از دلایلی بود که در آن زمان، از ابتدای مسیر تولید بر اعتبار این برند نوپا می‌افزود و باعث شد پس از مدتی تبدیل به سومین برند بازار ایران شود. در آن زمان بسیاری از افراد از این‌که ایکس ویژن ساخت کجاست مطلع نبودند، اما آوازه کیفیت خوب محصولات به همراه قیمت مناسب آن در همان سال‌های ابتدایی میان کاربران پیچیده بود.

 

در مسیر پیشرفت و توسعه، خانواده ایکس ویژن در حال بزرگ‌تر شدن

ایکس ویژن از زمانی که در مسیر تولید محصولات الکترونیکی قدم نهاد با هدف پیشرفت و گسترش زمینه فعالیت‌های خود، برنامه‌ریزی را آغاز کرد. به همین منظور 12 سال پس از شروع این راه، بعد از آن‌که تلویزیون‌های ایکس ویژن به جایگاه معتبر خود در بازار دست یافته بود، تولید لوازم خانگی این برند نیز آغاز شد. ورود محصولاتی همچون یخچال فریزر و ماشین لباسشویی ایکس ویژن به بازار ایران باعث شد خانواده بزرگ ایکس ویژن بزرگ‌تر شود و در مسیر پیشرفت و توسعه گامی موثر بردارد. اما این انتهای مسیر پیشرفت ما نخواهد بود و اقدام به برداشتن گام‌های بلند بعدی در سال‌های آینده، هدف ایکس ویژن، این برند معتبر ایرانی است.

آینده‌ای روشن‌تر با حمایت شما همراهان

خانواده ایکس ویژن تنها شامل تولیدکنندگان، همکاران کارخانجات، شرکت‌ها و فروشگاه‌های ایکس ویژن نیست. بلکه همه مصرف‌کنندگان و همراهان این برند عضوی از این خانواده بزرگ محسوب می‌شوند. در ایکس ویژن با همراهی شما تبدیل به یک خانواده شدیم و تا همیشه در تلاشیم رضایت مصرف‌کنندگان و همراهان اولین و مهم‌ترین هدف ما باشد.

Warranty-image

ضمانت‌نامه مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد.

 

سوالات متداول

ایکس ویژن یکی از برندهای معتبر ایرانی در زمینه تولید لوازم الکترونیکی مصرفی است که تمام مراحل تولید محصولاتش از ابتدا تا انتها را در ایران به سرانجام می‌رساند.

بیشتر بخوانید ...

ایکس ویژن در سال 1385 پس از سالها فعالیت شرکت مادیران و کسب تجربه در زمینه IT و ماشین‌های اداری، متولد شد تا با گسترش خطوط تولید، فعالیت این شرکت در راستای تولید محصولات صوتی و تصویری آغاز شود.
در سال 1397 ساخت کارخانه بزرگ لوازم خانگی مادیران آغاز شد و به منظور گسترش تنوع و عرضه محصولات با کیفیت بالا به مصرف کنندگان ایرانی، کالای لوازم خانگی ایکس ویژن نیز به محصولات این برند اضافه شد.

برند ایکس ویژن که در گذشته با تولید مانیتور، مسیر خود را آغاز کرده بود در ادامه با دو زیر مجموعه صنایع الکترونیک و لوازم خانگی به فعالیت خود ادامه می‌دهد. در صنایع الکترونیک محصولاتی مانند مانیتور و تلویزیون و در لوازم خانگی ایکس ویژن محصولاتی همچون ماشین لباسشویی و یخچال تولید می‌شود.