loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد
لوازم خانگی ایکس ویژن
  • دسته بندی محصولات

کالاهای موجود

به ترتیب
ماشین ظرفشویی ایکس ویژن

لوازم خانگی ایکس ویژن

لوازم خانگی ایکس ویژن

لوازم خانگی ایکس ویژن در گروه های یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، با بهره گیری از جدیدترین فناوری روز دنیا و با گارانتی مادیران تولید و عرضه می شود. محصولات خانگی ایکس ویژن حاصل ترکیبی از خلاقیت و قدرت ابتکار مهندسان ایرانی است که در جهت رفع نیاز مشتریان عزیز، کیفیتی بی نظیر را به شما ارائه می کند.

ماشین ظرفشویی ایکس ویژن

سوالات متداول

ایکس ویژن یکی از برندهای معتبر ایرانی در زمینه تولید لوازم الکترونیکی مصرفی است که تمام مراحل تولید محصولاتش از ابتدا تا انتها را در ایران به سرانجام می‌رساند.

بیشتر بخوانید ...

ایکس ویژن در سال 1385 پس از سالها فعالیت شرکت مادیران و کسب تجربه در زمینه IT و ماشین‌های اداری، متولد شد تا با گسترش خطوط تولید، فعالیت این شرکت در راستای تولید محصولات صوتی و تصویری آغاز شود.
در سال 1397 ساخت کارخانه بزرگ لوازم خانگی مادیران آغاز شد و به منظور گسترش تنوع و عرضه محصولات با کیفیت بالا به مصرف کنندگان ایرانی، کالای لوازم خانگی ایکس ویژن نیز به محصولات این برند اضافه شد.

برند ایکس ویژن که در گذشته با تولید مانیتور، مسیر خود را آغاز کرده بود در ادامه با دو زیر مجموعه صنایع الکترونیک و لوازم خانگی به فعالیت خود ادامه می‌دهد. در صنایع الکترونیک محصولاتی مانند مانیتور و تلویزیون و در لوازم خانگی ایکس ویژن محصولاتی همچون ماشین لباسشویی و یخچال تولید می‌شود.