loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

تلویزیون های Ultra HD 4k ایکس ویژن

برای خرید تلویزیون 4k ایرانی وضوح تصویر یکی از ویژگی‌های پر‌اهمیت است. هرچه تعداد پیکسل‌های تشکیل دهنده یک تصویر در صفحه نمایشگر تلویزیون بیشتر باشد، جزئیات به صورت واضح‌تر و در سطحی کیفی بالاتری در معرض دید قرار می‌گیرند. تلویزیون های 4k ایکس ویژن با بیش از 8 میلیون پیکسل، تصاویر را با کیفیت بی نظیری به نمایش می گذارد.

input
تلویزیون 4k ایکس ویژن

تلویزیون UHD 4k به چه معناست؟

UHD که مخفف Ultra High Definition است به معنای وضوح فوق العاده بالا است. وضوح تصویر 4k Ultra HD قابلیتی است که با وجود آن می‌توان کیفیتی بی‌نظیر را در تماشای تصاویر تجربه کرد. تلویزیون های 4k ایکس ویژن با بیش از 8 میلیون پیکسل، تصاویر را با 4 برابر وضوح بیشتر نسبت به تلویزیون های Full HD نمایش می دهند تا در حین تماشای تلویزیون نهایت لذت را ببرید.

تلویزیون 4k ایکس ویژن

خرید تلویزیون 4k ایکس ویژن

با توجه به اینکه در دنیای امروز فیلم ها با کیفیت بالایی تولید می شود نیاز به خرید تلویزیون 4k هر روز بیشتر می شود. از همین رو در این صفحه می توانید لیست قیمت تلویزیون 4k را مشاهده نمایید و براساس نیاز خود یکی از مدل های موجود را انتخاب نمایید.

تلویزیون Full Hd بخریم یا 4K؟

تلویزیون های 4k0
به ترتیب
گارانتی مادیران

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.و متخصصان را می طلبد

سوالات متداول

برای پرش، قفل کردن برنامه ها یا افزودن کانال مورد نظر به فهرست کانال های مورد علاقه و حذف کردن از کلیدهای رنگی دستگاه کنترل استفاده کنید و توسط دکمه میانی (OK) اقدام به جابه جایی کانال های تلویزیون نمایید.

بیشتر بخوانید ...

تلویزیون‌های جدید با گیرنده‌های دیجیتال نسبت به تلویزیون‌های قدیمی با گیرنده‌های آنالوگ، در زمان تعویض کانال با کمی تاخیر کار می‌کنند. علت این تاخیر در کانال های تلویزیون از سمت فرستنده (صدا و سیما) است و در نقاط مختلف هم عدد این تاخیر متفاوت است. همچنین مقدار حجم محتوا براساس کیفیت آن بر این امر تاثیر می گذارد.

یکی از قابلیت های تلویزیون ایکس ویژن این است که اگر بین 3 تا 4 ساعت، هیچگونه عملکردی بر روی ریموت کنترل تلویزیون صورت نگیرد، دستگاه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی، به طور خودکار خاموش می شود.
در غیر این صورت موارد زیر بررسی شود:
مطمئن شوید که در منوی Setup ، عملکرد Off Timer زمان خاموش
شدن ( روی On )فعال تنظیم نشده باشد. عملکرد Sleep Timer تایمر خواب فعال نشده باشد.چنانچه به مدت 10 دقیقه سیگنالی از ورودی دریافت نشود، تلویزیون
به طور خودکار خاموش می شود. در صورت متصل بودن کامپیوتر به تلویزیون، تنظیم های مصرف برق
کامپیوتر را کنترل کنید. از اتصال صحیح کابل برق تلویزیون به پریز برق اطمینان حاصل کنید.

تلویزیون‌های هوشمند (SMART) ایکس ویژن مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و هر آنچه از کار با این سیستم عامل تصور کنید، از طریق استفاده از این تلویزیون نیز امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید ...