loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

یخچال و فریزرهای دوقلو ایکس ویژن

یخچال و فریزرهای دوقلو به دلیل طراحی جداگانه در بخش یخچال و فریزر، گزینه ای ایده آل برای خانواده های پر جمعیت و یا افرادی که تمایل به ذخیره سازی و نگهداری مواد منجمد دارند، به شمار می آید.

قبل از خرید بیشتر بدانید
input
یخچال فریزر ایکس ویژن

طراحی مدرن و جذاب

یخچال فریزر دوقلو با طراحی دو درب جداگانه برای یخچال و فریزر، یک ظاهر جدید و مدرن دارد که به هر آشپزخانه ای زیبایی می‌بخشد.

دسترسی آسان

دو درب جداگانه به شما این امکان را می‌دهد که به مواد غذایی خود با آسانی دسترسی پیدا کنید، بدون نیاز به باز کردن هر دو درب همزمان.

یخچال و فریزر

مصرف کمتر انرژی

با کاهش تعداد باز و بسته شدن درب‌ها، مصرف انرژی کاهش می‌یابد و همینطور از هدر رفت انرژی به دلیل فرسودگی کمتر موتور جلوگیری می‌شود.

بهینه‌سازی فضا

طراحی دوقلو به استفاده بهینه از فضای داخلی یخچال فریزر کمک می‌کند، به ویژه در آشپزخانه‌های کوچک که هر سانتی‌متر فضا ارزشمند است. یخچال و فریزرهای دوقلو علاوه بر طراحی زیبا و فضای ذخیره سازی بزرگ، بسیار کم مصرف هستند و شما می توانید با خیال راحت حجم زیادی از مواد غذایی را در طبقات و کشوهای آن نگهداری کنید.

دوقلو1
گارانتی مادیران

36 ماه گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 36 ماه می باشد.

سوالات متداول

کار نکردن یخچال و یا کار نکردن فریزر دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد:

  • اتصـال بـرق دسـتگاه را کنتـرل کنیـد.
  • از جریان داشتن برق در پریز مورد استفاده اطمینان حاصل نمایید.
  • در صورت استفاده از محافظ برق از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل نمایید.

در صورتی‌که با بررسی موارد فوق مشکل رفع نشد، جهت رفع ایراد با خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

در صورتی که میزان سرمایش یخچال کم شده است، لطفا موارد زیر را بررسی نمایید: • دســتگاه در معــرض تابــش مســتقیم نــور خورشــید یــا در مجــاورت منبــع گرمــازا قرار دارد.

بیشتر بخوانید ...

برای رفع بوی نا مطبوع فضای داخلی یخچال، لطفا موارد زیر را بررسی و رفع نمایید:

  • از بسته بودن درب مواد غذایی داخل یخچال اطمینان حاصل کنید.
  • داخل یخچال را تمیز کنید،‌ ممکن است مقداری از مواد غذایی بر روی طبقات ریخته و به مرور زمان فاسد شده باشد.
  • مواد غذایی که به مدت طولانی داخل یخچال نگهداری شده‌اند را بررسی کنید که فاسد نشده باشند.

ممکن است مواد غذایی به دلایل زیر در یخچال یخ بزنند:

  • دمای یخچال بیش از حد پایین باشد. در این حالت برای تنظیم دمای یخچجال و فریزر خود به راهنمای تنظیم دمای یخچال فریزر ایکس ویژن مراجعه نموده و تنظیمات را انجام دهید.

به نحوه چیدمان در یخچال توجه نمایید، ممکن است مواد غذایی بیش از حد به دیوار پشتی یخچال چسبیده باشند. با توجه به اینکه قسمت انتهایی کابین یخچال سردتر است، لازم است مواد غذایی که رطوبت بیشتری دارند و سریع‌تر دچار یخ زدگی می‌شوند را در این قسمت قرار ندهید.