تلویزیون های Full HD ایکس ویژن

تلویزیون‌های Full HD ایکس ویژن با رزولوشن بالا، تصویری با کیفیت در قاب خود ارائه می‌دهد. وضوح تصویر Full HD با بیش از 2 میلیون پیکسل، جزئیات را با کیفیت بیشتری نسبت به نسل قبلی خود به نمایش می‌گذارد و با این قابلیت می‌توان تجربه‌ای لذت‌بخش از تماشای تصاویر با وضوح مطلوب و رنگ‌های طبیعی را به ذهن سپرد.

FullHD2-image

درک کیفیت در یک نگاه

برای تماشای یک تصویر مطلوب هیچ چیز مهم‌تر از وضوح آن نیست. چرا که فاکتور اساسی برای لذت بردن از فیلم، سریال، مسابقه ورزشی و… این است که جزئیات و رنگ‌ها با کیفیتی راضی کننده، قابل تماشا باشد. ویژگی اصلی تصویر در تلویزیون‌های Full HD، تمرکز بر کیفیت تصویر بوده که برگرفته از رزولوشن بالای تصاویر در این قاب است.

لذت تماشای وضوح بیشتر در تصاویر

وجود بیش از 2 میلیون پیکسل در تصویر باعث می‌شود فیلم‌ها در تلویزیون‌های Full HD، با جزئیات بیشتری نمایش داده شود. این قابلیت برای مشاهده برنامه‌هایی که از Full HD پشتیبانی می‌کنند مناسب است و در تصاویر پخش شده می‌توان جزئیات و رنگ‌ها را زنده و واقعی تماشا کرد.
لازم به ذکر است که برای داشتن تصویری با کیفیت Full HD، استفاده از کابل HDMI ضروری است. همچنین این قابلیت، تصاویر با کیفیت پایین‌تر را به Full HD تبدیل نمی‌کند، اما آن را در بهترین حالت از کیفیت اصلی خود نمایش می‌دهد.

تلویزیون های Full HD
به ترتیب
logo-image

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد . به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.و متخصصان را می طلبد