تلویزیون های LED ایکس ویژن

تلویزیون‌های LED ایکس ویژن با کیفیت تصویر بالا و طراحی باریک، در اندازه‌های متفاوت می‌تواند علاوه بر همخوانی و هماهنگی با محیط‌های امروزی، تصویری با وضوح مطلوب ارائه دهد. ورود LED به صنعت الکترونیک و نمایشگرها تحولی عظیم در ساخت محصولات مرتبط با آن ایجاد کرد. با استفاده از لامپ‌های LED ، کیفیتی به مراتب بهتر از گذشته برای ارتقای صفحه نمایشگر عرضه شد. علاوه بر آن، کاهش ضخامت نمایشگرها و ارتقای ظاهری تلویزیون‌ از تحولاتی بود که در پی جایگزینی LED ایجاد شد.

LEDTelevision2-image
LED

صاف و شفاف ببین

LED های ایکس ویژن با بهره‌گیری از قابلیت‌های روز همراه با طراحی باریک و ظاهری مدرن، یک انتخاب مناسب محسوب می‌شود. چرا که قیمت این محصولات‌ در مقایسه با قابلیت و تکنولوژی استفاده شده در آن‌ها مقرون به‌صرفه است و باعث می‌شود یک قاب شفاف و با کیفیت را با صرف هزینه‌ای معقول در خانه، محل کار و محیط مورد نظر خود داشته باشید.

تلویزیون های LED
logo-image

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد . به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.و متخصصان را می طلبد