تلویزیون های هوشمند (SMART) ایکس ویژن

تلویزیون‌های هوشمند ایکس ویژن با قابلیت اتصال به اینترنت، امکان ورود به دنیای تکنولوژی را فراهم می‌کند و ویژگی‌هایی فراتر از یک تلویزیون ساده را در اختیار شما قرار می‌دهد. دسترسی نامحدود به برنامه‌های مورد نیاز از طریق تلویزیون‌های هوشمند باعث می‌شود بتوان ساده‌تر از همیشه به سرگرمی‌های مورد نظر خود دست پیدا کرد. علاوه بر آن، رفع بسیاری از نیازهای روزمره که از طریق کار با اپلیکیشن‌ها قابل انجام است، به راحتی امکان‌پذیر می‌شود.

SMART2-image

دنیایی از محتوا در تلویزیون های هوشمند

دنیای امروز به گونه‌ای با اینترنت و قابلیت‌های مربوط به آن یکپارچه شده که از تفریح و سرگرمی تا نیازهای اساسی زندگی ما به این دنیای بزرگ و بی انتها گره خورده است. در سال‌های اخیر، قابلیت اتصال اینترنت به تلفن‌های همراه و لوازم الکترونیک، تحولی عظیم در کاربری این دسته از محصولات ایجاد کرد. یکی از تغییرات مربوط به تلویزیون‌های هوشمند بود. قابی که تا قبل از این قابلیتی جز پخش فیلم، سریال و برنامه‌های از پیش تعیین شده را نداشت، امروز تبدیل به یار هوشمندی شده است که به وسیله آن می‌توان انواع سرگرمی‌ها و کارهای مهم و ضروری را انجام داد.

 

مزایای تلویزیون های هوشمند

تلویزیون‌های هوشمند (SMART)  ایکس ویژن مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و هر آنچه از کار با این سیستم عامل  تصور کنید، از طریق کار با  این تلویزیون نیز امکان‌پذیر است. با تلویزیون‌های هوشمند امکان وب‌گردی، استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف، خرید، پرداخت آنلاین و دسترسی به انواع بازی و سرگرمی‌های متنوع وجود دارد تا جعبه جادویی گذشته، تبدیل به قابی حرفه‌ای و همه فن حریف برای زندگی امروزی شود. قابلیتی که به واسطه سیستم عامل اندروید، راحتی بیشتری جهت استفاده از تکنولوژی برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

تلویزیون های هوشمند ایکس ویژن

logo-image

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد . به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.و متخصصان را می طلبد

سوالات متداول

قابلیت Wi-Fi screen mirror در تلویزیون‌های ایکس ویژن باعث می‌شود برای دیدن تصاویر دلخواه‌ خود، زحمت تمرکز بر روی صفحه کوچک موبایل را نداشته باشید و به راحت‌ترین روش ممکن از امکانات گوشی‌های هوشمند روی صفحه تلویزیون استفاده کنید.
البته گاهی اوقات امکان دارد موفق به اتصال گوشی موبایل خود به تلویزیون نشوید و یا گوشی موبایل نام تلویزیون شما را برای اتصال پیدا نکند. به همین منظور جهت وصل شدن حتماٌ باید در ابتدا وارد برنامه نقطه اتصال بی‌سیم در تلویزیون خود شوید که این برنامه در قسمت هوم بار (Home Bar)و یا درقسمت وای فای (wifi)در بخش پایین آن قرار دارد. در قسمت اسمارت ویو (smart view)و یا وای فای اسکرین (wifi screen)موبایل، مجددا سرچ یا جستجو کنید و پس از شناسایی اسم تلویزیون به آن متصل شوید. پس برای اتصال حتماٌ باید وارد قسمت نقطه اتصال بی‌سیم تلویزیون بشویم.
با امتحان این راهکارها می‌توان مشکلات جزئی مربوط به اتصال موبایل به تلویزیون‌های هوشمند از طریق Wi-Fi screen mirror را برطرف کرد. اما اگر مشکل شما در تلویزیون ایکس ویژن خود متفاوت از موارد مطرح شده در این متن بود می‌توانید از طریق تماس با پشتیبانی و خدمات پس از فروش ایکس ویژن با همکاران ما در تماس باشید تا بهترین راهنمایی در اختیار شما قرار گیرد.

در شرایطی که کار با اپلیکیشن شاد برای دانش آموزان تنها روش درس خواندن است و استفاده هر روز از آن الزامیست، یکی از راحت‌ترین روش‌ها استفاده از این اپلیکیشن روی تلویزیون است. در این ویدئو روش استفاده از اپلیکیشن شاد را بر روی تلویزیون‌های هوشمند ایکس ویژن خواهید دید و می‌توانید تجربه راحت‌تری را برای درس خواندن فرزندان داشته باشید.

تلویزیون‌های هوشمند (SMART) ایکس ویژن مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و هر آنچه از کار با این سیستم عامل تصور کنید، از طریق استفاده از این تلویزیون نیز امکان‌پذیر است. در صورتی که امکان اتصال به اینترنت وجود نداشته باشد، می‌توان از قابلیت‌های این تلویزیون‌ها مانند تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی و… استفاده کرد. اما بهره‌مندی از امکاناتی مانند وب گردی، کار با اپلیکیشن‌های مختلف، خرید و پرداخت آنلاین و دسترسی به بازی و سرگرمی‌ها نیازمند اتصال به اینترنت است.