تلویزیون های اولترا اچ دی (UHD 4K) ایکس ویژن | بهترین کیفیت تصویر

تلویزیون های Ultra HD 4k ایکس ویژن

برای یک تلویزیون مدرن و با کیفیت که بر اساس تکنولوژی‌های روز جهان ساخته شده، وضوح تصویر یکی از ویژگی‌های پر‌اهمیت است. هرچه تعداد پیکسل‌های تشکیل دهنده یک تصویر در صفحه نمایشگر تلویزیون بیشتر باشد، جزئیات به صورت واضح‌تر و در سطحی کیفی بالاتری در معرض دید قرار می‌گیرند. تلویزیون های 4k  با بیش از 8 میلیون پیکسل، تصاویر را با 4 برابر وضوح بیشتر نسبت به تلویزیون‌های Full HD ارائه می‌کند تا جزئیات در سطحی کیفی بالاتری به نمایش درآیند. با تلویزیون‌های 4k ایکس ویژن تصویر را باکیفیت و رنگ‌ها را به صورت طبیعی ببینید.

تلویزیون های Ultra HD 4k ایکس ویژن

تلویزیون Ultra HD 4k چیست؟

UHD که مخفف Ultra High Definition است به معنای وضوح فوق العاده بالا است. وضوح تصویر 4k Ultra HD قابلیتی است که با وجود آن می‌توان کیفیتی بی‌نظیر را در تماشای تصاویر تجربه کرد. 4k با بیش از 8 میلیون پیکسل، تصاویر را با 4 برابر وضوح بیشتر نسبت به تلویزیون‌های Full HD ارائه می‌کند تا جزئیات در سطحی کیفی بالاتری به نمایش درآیند. با تلویزیون‌های 4k ایکس ویژن تصویر را باکیفیت و رنگ‌ها را به صورت طبیعی ببینید.

با تلویزیون های 4k کیفیت تصویر چقدر بهتر می شود؟

با تلویزیون های 4k کیفیت تصویر چقدر بهتر می شود؟

تلویزیون‌های 4K نسبت به تلویزیون‌های سنتی Full HD (1920 x 1080) چهار برابر پیکسل بیشتر دارند. هرچه تعداد پیکسل‌های تشکیل دهنده یک تصویر در صفحه نمایشگر تلویزیون بیشتر باشد، جزئیات به صورت واضح‌تر و در سطحی کیفی بالاتری در معرض دید قرار می‌گیرند. تا پیش از این Full HD با حدود دو میلیون پیکسل، کیفیتی مطلوب را به مخاطبان ارائه می‌کرد. اما با ورود 4k، این تعداد به 8.3 میلیون پیکسل رسید و نسل جدیدی از وضوح تصویر و رنگ‌های واقعی در دسترس همگان قرار گرفت.

تلویزیون Full Hd بخریم یا 4K؟

تلویزیون های 4k0
به ترتیب
گارانتی مادیران

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.و متخصصان را می طلبد