loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

تلویزیون های Full HD ایکس ویژن

تلویزیون‌های Full HD ایکس ویژن با رزولوشن بالا، تصویری با کیفیت در قاب خود ارائه می‌دهد. وضوح تصویر Full HD با بیش از 2 میلیون پیکسل، جزئیات را با کیفیت بیشتری نسبت به نسل قبلی خود به نمایش می‌گذارد و با این قابلیت می‌توان تجربه‌ای لذت‌بخش از تماشای تصاویر با وضوح مطلوب و رنگ‌های طبیعی را به ذهن سپرد.

input
تلویزیون Full HD ایکس ویژن

درک کیفیت در یک نگاه

برای تماشای یک تصویر مطلوب هیچ چیز مهم‌تر از وضوح آن نیست. چرا که فاکتور اساسی برای لذت بردن از فیلم، سریال، مسابقه ورزشی و… این است که جزئیات و رنگ‌ها با کیفیتی راضی کننده، قابل تماشا باشد. ویژگی اصلی تصویر در تلویزیون‌های Full HD، تمرکز بر کیفیت تصویر بوده که برگرفته از رزولوشن بالای تصاویر در این قاب است.

تلویزیون Full HD ایکس ویژن

لذت تماشای وضوح بیشتر در تصاویر

وجود بیش از 2 میلیون پیکسل در تصویر باعث می‌شود فیلم‌ها در تلویزیون‌های Full HD، با جزئیات بیشتری نمایش داده شود. این قابلیت برای مشاهده برنامه‌هایی که از Full HD پشتیبانی می‌کنند مناسب است و در تصاویر پخش شده می‌توان جزئیات و رنگ‌ها را زنده و واقعی تماشا کرد.
لازم به ذکر است که برای داشتن تصویری با کیفیت Full HD، استفاده از کابل HDMI ضروری است. همچنین این قابلیت، تصاویر با کیفیت پایین‌تر را به Full HD تبدیل نمی‌کند، اما آن را در بهترین حالت از کیفیت اصلی خود نمایش می‌دهد.

تلویزیون های Full HD
به ترتیب
گارانتی مادیران

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد . به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.

سوالات متداول

برای پرش، قفل کردن برنامه ها یا افزودن کانال مورد نظر به فهرست کانال های مورد علاقه و حذف کردن از کلیدهای رنگی دستگاه کنترل استفاده کنید و توسط دکمه میانی (OK) اقدام به جابه جایی کانال های تلویزیون نمایید.

بیشتر بخوانید ...

تلویزیون‌های جدید با گیرنده‌های دیجیتال نسبت به تلویزیون‌های قدیمی با گیرنده‌های آنالوگ، در زمان تعویض کانال با کمی تاخیر کار می‌کنند. علت این تاخیر در کانال های تلویزیون از سمت فرستنده (صدا و سیما) است و در نقاط مختلف هم عدد این تاخیر متفاوت است. همچنین مقدار حجم محتوا براساس کیفیت آن بر این امر تاثیر می گذارد.

یکی از قابلیت های تلویزیون ایکس ویژن این است که اگر بین 3 تا 4 ساعت، هیچگونه عملکردی بر روی ریموت کنترل تلویزیون صورت نگیرد، دستگاه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی، به طور خودکار خاموش می شود.
در غیر این صورت موارد زیر بررسی شود:
مطمئن شوید که در منوی Setup ، عملکرد Off Timer زمان خاموش
شدن ( روی On )فعال تنظیم نشده باشد. عملکرد Sleep Timer تایمر خواب فعال نشده باشد.چنانچه به مدت 10 دقیقه سیگنالی از ورودی دریافت نشود، تلویزیون
به طور خودکار خاموش می شود. در صورت متصل بودن کامپیوتر به تلویزیون، تنظیم های مصرف برق
کامپیوتر را کنترل کنید. از اتصال صحیح کابل برق تلویزیون به پریز برق اطمینان حاصل کنید.

تلویزیون‌های هوشمند (SMART) ایکس ویژن مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و هر آنچه از کار با این سیستم عامل تصور کنید، از طریق استفاده از این تلویزیون نیز امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید ...