تلویزیون های ال ای دی LED ایکس ویژن

تلویزیون های LED ایکس ویژن

تلویزیون‌های LED ایکس ویژن با کیفیت تصویر بالا و طراحی باریک، در اندازه‌های متفاوت می‌تواند علاوه بر همخوانی و هماهنگی با محیط‌های امروزی، تصویری با وضوح مطلوب ارائه دهد. ورود LED به صنعت الکترونیک و نمایشگرها تحولی عظیم در ساخت محصولات مرتبط با آن ایجاد کرد. با استفاده از لامپ‌های LED ، کیفیتی به مراتب بهتر از گذشته برای ارتقای صفحه نمایشگر عرضه شد. علاوه بر آن، کاهش ضخامت نمایشگرها و ارتقای ظاهری تلویزیون‌ از تحولاتی بود که در پی جایگزینی LED ایجاد شد.

تلویزیون های ال ای دی LED ایکس ویژن
LED

صاف و شفاف ببین

LED های ایکس ویژن با بهره‌گیری از قابلیت‌های روز همراه با طراحی باریک و ظاهری مدرن، یک انتخاب مناسب محسوب می‌شود. چرا که قیمت این محصولات‌ در مقایسه با قابلیت و تکنولوژی استفاده شده در آن‌ها مقرون به‌صرفه است و باعث می‌شود یک قاب شفاف و با کیفیت را با صرف هزینه‌ای معقول در خانه، محل کار و محیط مورد نظر خود داشته باشید.

تلویزیون های LED
گارانتی مادیران

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد . به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.و متخصصان را می طلبد

سوالات متداول

از آنجا که تعداد کانال‌ها در گیرنده‌های دیجیتال بالاست و تنوع زیادی برای تماشای برنامه‌ها وجود دارد، مرتب کردن کانال‌ها در تلویزیون می‌تواند به یافتن برنامه مورد نظر ما کمک کند تا زمان کمتری را صرف جستجو در بین کانال‌ها کنیم. این ویدئو طریقه مرتب کردن کانال‌ها را آموزش می‌دهد تا به راحتی این کار را انجام دهیم.

وضوح تصویر UHD 4K با بیش از 8 میلیون پیکسل، تصاویر روز جهان با کیفیت بالا را به خوبی و با بالاترین سطح وضوح نمایش می‌دهد.

بیشتر بخوانید ...

قابلیت Wi-Fi screen mirror در تلویزیون‌های ایکس ویژن باعث می‌شود برای دیدن تصاویر دلخواه‌ خود، زحمت تمرکز بر روی صفحه کوچیک موبایل را نداشته باشید و به راحت‌ترین روش ممکن از امکانات گوشی‌های هوشمند روی صفحه تلویزیون استفاده کنید.

بیشتر بخوانید ...