loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

تلویزیون های LED ایکس ویژن

تلویزیون‌های LED ایکس ویژن با کیفیت تصویر بالا و طراحی باریک، در اندازه‌های متفاوت می‌تواند علاوه بر همخوانی و هماهنگی با محیط‌های امروزی، تصویری با وضوح مطلوب ارائه دهد. ورود LED به صنعت الکترونیک و نمایشگرها تحولی عظیم در ساخت محصولات مرتبط با آن ایجاد کرد. با استفاده از لامپ‌های LED، کیفیتی به مراتب بهتر از گذشته برای ارتقای صفحه نمایشگر عرضه شد. علاوه بر آن، کاهش ضخامت نمایشگرها و ارتقای ظاهری تلویزیون‌ از تحولاتی بود که در پی جایگزینی LED ایجاد شد.

input
تلویزیون LED ایکس ویژن
LED

صاف و شفاف ببین

تلویزیون های LED ایکس ویژن با بهره‌گیری از قابلیت‌های روز همراه با طراحی باریک و ظاهری مدرن، یک انتخاب مناسب برای خرید تلویزیون LED محسوب می‌شوند. قیمت این محصولات‌ در مقایسه با قابلیت و تکنولوژی استفاده شده در آن‌ها مقرون به‌صرفه است و باعث می‌شود یک قاب شفاف و با کیفیت را با صرف هزینه‌ای معقول در خانه، محل کار و محیط مورد نظر خود داشته باشید.

گارانتی مادیران

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشین‌های اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره‌مندی از این سرویس، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می‌باشد.

سوالات متداول

برای پرش، قفل کردن برنامه ها یا افزودن کانال مورد نظر به فهرست کانال های مورد علاقه و حذف کردن از کلیدهای رنگی دستگاه کنترل استفاده کنید و توسط دکمه میانی (OK) اقدام به جابه جایی کانال های تلویزیون نمایید.

بیشتر بخوانید ...

تلویزیون‌های جدید با گیرنده‌های دیجیتال نسبت به تلویزیون‌های قدیمی با گیرنده‌های آنالوگ، در زمان تعویض کانال با کمی تاخیر کار می‌کنند. علت این تاخیر در کانال های تلویزیون از سمت فرستنده (صدا و سیما) است و در نقاط مختلف هم عدد این تاخیر متفاوت است. همچنین مقدار حجم محتوا براساس کیفیت آن بر این امر تاثیر می گذارد.

یکی از قابلیت های تلویزیون ایکس ویژن این است که اگر بین 3 تا 4 ساعت، هیچگونه عملکردی بر روی ریموت کنترل تلویزیون صورت نگیرد، دستگاه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی، به طور خودکار خاموش می شود.
در غیر این صورت موارد زیر بررسی شود:
مطمئن شوید که در منوی Setup ، عملکرد Off Timer زمان خاموش
شدن ( روی On )فعال تنظیم نشده باشد. عملکرد Sleep Timer تایمر خواب فعال نشده باشد.چنانچه به مدت 10 دقیقه سیگنالی از ورودی دریافت نشود، تلویزیون
به طور خودکار خاموش می شود. در صورت متصل بودن کامپیوتر به تلویزیون، تنظیم های مصرف برق
کامپیوتر را کنترل کنید. از اتصال صحیح کابل برق تلویزیون به پریز برق اطمینان حاصل کنید.

تلویزیون‌های هوشمند (SMART) ایکس ویژن مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و هر آنچه از کار با این سیستم عامل تصور کنید، از طریق استفاده از این تلویزیون نیز امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید ...