loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

تلویزیون های هوشمند (SMART) ایکس ویژن

 با ورود به دنیای تکنولوژی خرید تلویزیون هوشمند این روزها یکی از اساسی ترین نیازها تبدیل شده است. تلویزیون های هوشمند ایکس ویژن با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا شرایط مناسبی را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا با دسترسی نامحدود به برنامه‌های مورد نیازشان ساده‌تر از همیشه به سرگرمی‌های مورد نظر خود دست پیدا کنید.

input
تلویزیون های هوشمند ایکس ویژن

مزایای تلویزیون های هوشمند

تلویزیون‌های هوشمند (SMART)  ایکس ویژن مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و هر آنچه از کار با این سیستم عامل  تصور کنید، از طریق کار با  این تلویزیون نیز امکان‌پذیر است. با تلویزیون‌های هوشمند امکان وب‌گردی، استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف، خرید، پرداخت آنلاین و دسترسی به انواع بازی و سرگرمی‌های متنوع وجود دارد تا جعبه جادویی گذشته، تبدیل به قابی حرفه‌ای و همه فن حریف برای زندگی امروزی شود. قابلیتی که به واسطه سیستم عامل اندروید، راحتی بیشتری جهت استفاده از تکنولوژی برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

خرید تلویزیون هوشمند ایکس ویژن

خرید تلویزیون هوشمند ایکس ویژن

در سال‌های اخیر، قابلیت اتصال اینترنت به تلفن‌های همراه و لوازم الکترونیک، تحولی عظیم در کاربری این دسته از محصولات ایجاد کرد. یکی از تغییرات مربوط به تلویزیون‌های هوشمند بود. قابی که تا قبل از این قابلیتی جز پخش فیلم، سریال و برنامه‌های از پیش تعیین شده را نداشت، امروز تبدیل به یار هوشمندی شده است که به وسیله آن می‌توان انواع سرگرمی‌ها و کارهای مهم و ضروری را انجام داد. به منظور خرید تلویزیون هوشمند ایکس ویژن در این صفحه لیست کاملی از محصولات ارائه شده است که می توانید ضمن بررسی و مقایسه هر کدام اقدام به خرید تلویزیون مورد نظر خود نمایید.

تلویزیون های هوشمند ایکس ویژن

تلویزیون‌های هوشمند0
به ترتیب
گارانتی مادیران

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد . به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.و متخصصان را می طلبد

سوالات متداول

برای پرش، قفل کردن برنامه ها یا افزودن کانال مورد نظر به فهرست کانال های مورد علاقه و حذف کردن از کلیدهای رنگی دستگاه کنترل استفاده کنید و توسط دکمه میانی (OK) اقدام به جابه جایی کانال های تلویزیون نمایید.

بیشتر بخوانید ...

تلویزیون‌های جدید با گیرنده‌های دیجیتال نسبت به تلویزیون‌های قدیمی با گیرنده‌های آنالوگ، در زمان تعویض کانال با کمی تاخیر کار می‌کنند. علت این تاخیر در کانال های تلویزیون از سمت فرستنده (صدا و سیما) است و در نقاط مختلف هم عدد این تاخیر متفاوت است. همچنین مقدار حجم محتوا براساس کیفیت آن بر این امر تاثیر می گذارد.

یکی از قابلیت های تلویزیون ایکس ویژن این است که اگر بین 3 تا 4 ساعت، هیچگونه عملکردی بر روی ریموت کنترل تلویزیون صورت نگیرد، دستگاه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی، به طور خودکار خاموش می شود.
در غیر این صورت موارد زیر بررسی شود:
مطمئن شوید که در منوی Setup ، عملکرد Off Timer زمان خاموش
شدن ( روی On )فعال تنظیم نشده باشد. عملکرد Sleep Timer تایمر خواب فعال نشده باشد.چنانچه به مدت 10 دقیقه سیگنالی از ورودی دریافت نشود، تلویزیون
به طور خودکار خاموش می شود. در صورت متصل بودن کامپیوتر به تلویزیون، تنظیم های مصرف برق
کامپیوتر را کنترل کنید. از اتصال صحیح کابل برق تلویزیون به پریز برق اطمینان حاصل کنید.

تلویزیون‌های هوشمند (SMART) ایکس ویژن مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و هر آنچه از کار با این سیستم عامل تصور کنید، از طریق استفاده از این تلویزیون نیز امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید ...