loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

مانیتورهای LED ایکس ویژن

یک قاب جادویی، کوچک اما کاربردی. این تعریف مناسبی برای مانیتورهای ایکس ویژن است که راحتی بیشتری به زندگی شما اضافه می‌کند. مانیتورهای ایکس ویژن در مدل‌های مختلف، با قابلیت‌ها و اندازه‌های متنوع برای انواع مصارف از جمله کاربری عمومی، طراحی، بازی‌های کامپیوتری و … در دسترس شماست تا آسایش را به خانه و محل کار خود بیاورید. مدل‌های گوناگون این مانیتورها با ویژگی‌ها و قابلیت‌های کاربردی برای نیازهای مختلف طراحی و ساخته شده اند و با توجه به نیاز خود می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

قبل از خرید بیشتر بدانید
input

وقتی لامپ‌های LED کیفیتی به مراتب بهتر از گذشته را برای ارتقای صفحه نمایشگر به صنعت الکترونیک و نمایشگرها ارائه دادند، تعریف کیفیت در مانیتورها تغییر کرد. علاوه بر آن، وجود این لامپ‌ها باعث شد طراحی مانیتورها به صورت ظریف‌تر و باریک‌تر امکان‌پذیر شود. مانیتورهای LED ایکس ویژن با طراحی کاربردی و ظاهری مدرن، قابلیت‌های روز جهان را در قاب خود جمع کرده است تا آسایش و راحتی را در زمان کار و استفاده از این قاب جادویی تجربه کنید.

مانیتورهای ایکس ویژن1
گارانتی مادیران

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد . به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.و متخصصان را می طلبد